Salono

valymas

Pasirūpinsime ne tik ŠVARA,

bet ir APSAUGA!

Kaip atliekamas salono valymas?

 

Automobilio salono valymas atliekamas su specialiomis priemonėmis, skirtomis odai ir jos impregnavimui, tekstilei, plastiko paviršiams ir jų atnaujinimui.

Valant odinį saloną, reikia nepamiršti, kad po to oda turi būti impregnuota, nes tai suteiks jai minkštumo bei atsparumo nuo purvo. Impregnuota oda apsaugoma nuo karščio ir šalčio poveikio, todėl mažiau trūkinėja. Kuo dažniau odiniai paviršiai impregnuojami, tuo ilgiau oda išlaiko savo pirminę išvaizdą.

Tekstiliniai paviršiai valomi su specialiai pritaikytu profesionaliu siurbliu, kuris giliai išplauna purvą ir kitus nešvarumus. Mūsų atliekamas valymas nėra paviršutiniškas, kaip dažnai būna valoma kitose vietose. Tekstilinius paviršius padengiame nano danga, kuri neleidžia įsigerti skysčiams, tad jie lieka paviršiuje bet nepalieka dėmių. Galėsite drąsiai sėsti į automobilio saloną, net jei būsite permirkęs – tekstiliniai paviršiai išliks sausi.

 

Ombrello Textile & Leather Sealant

Kas tai?

Ombrello Textile & Leather Sealant yra tekstilės ir odos sandariklis, kuris idealiai tinka tekstilės ir odos paviršiams apsaugoti nuo vandens, purvo ir dulkių. Sandariklis pasižymi hidrofobiškumu ir oleofobizavimu (apsauga nuo aliejaus), nes sudaro ploną nematomą apsauginę plėvelę ant paviršių. Jis saugus žmonėms ir aplinkai, todėl gali būti naudojamas vaikų kėdutėms, automobilių sėdynėms, kilimams ar automobilių kilimėliams. Sandariklis gali būti naudojamas ant medvilninių, odinių, poliesterinių ar mišrių audinių paviršių.

Patvarumas: 6 mėn.

Kodėl svarbu naudoti Ombrello Textile & Leather Sealant?

  • Apsaugo tekstilės ir odos paviršius nuo nešvarumų ir dulkių;
  • Atstumia vandenį ir teršalus;
  • Suteikia padengtiems paviršiams patvarumo;
  • Apsaugo nuo UV spindulių ir tinkamas naudoti šviesai jautrioms medžiagoms;
  • Apsaugo paviršius nuo naminių gyvūnėlių padaromos žalos;

Kodėl mes?

METŲ PATIRTIS

APTARNAUTŲ AUTOMOBILIŲ

%

LOJALIŲ KLIENTŲ

KVIEČIAME

Registruotis ir apsilankyti mūsų automobilių estetikos studijoje ir išbandyti mūsų teikiamas automobilių kėbulo poliravimo ir kitas paslaugas.